Отображение 1–16 из 27Цены: по убыванию
-
735.00 ₴
Коли народилось почуття Європи? Який народ уперше сказав: ми – європейці? Хто перший сформулював концепцію Європи? Ось головні питання, які поставлено в книжці видатного італійського історика Федеріко Шабо (1901–1960). Це класичний зразок італійської культурології – спадкоємиці Гуманізму, синтетична розповідь про те, як формувалася європейська свідомість упродовж тисячоліть. Автор простежує еволюцію європейської цивілізації від давньогрецької культури…
-
294.00 ₴
От издателя: Збірка нарисів про визначних жінок України є завершенням трилогії «Українки в історії» ( перша книга — Українки в історії. К.:Либідь,2004, 2006; друга книга Українки в історії: Нові сторінки. К.:Либідь,2010 ). У книжці подаються життєписи наших співвітчизниць, що їм судилось жити, творити, страждати у буремному XXст. і на початку ХХІ-го, який виявився для України…
-
294.00 ₴
От издателя: У посібнику висвітлюється другий етап Нової історії країн Азії та Африки, сутність якого зумовлювалася розвитком східних народів в умовах колоніального поневолення. Розкривається загальна й регіональна специфіка соціоеволюційного процесу в афро-азійських країнах у період існування Світової колоніальної системи. Аналізуються трансформаційні наслідки колоніалізму на Сході. Хронологічні межі означеного історичного етапу узгоджуються із загальноєвропейськими критеріями поняття…
-
294.00 ₴
От издателя: Посібник, призначений для організацій та проведення семінарських (практичних) занять із дисципліни “Історія Середньовічного Сходу», містить першоджерела з історії афро-азійських народів у Середні віки. В основі структури – тематичний принцип. Кожну тему викладено за схемою: план занять, стисла інформація про джерела, перекладені українською мовою та відкоментовані документи, методичні рекомендації, список наукових публікацій з досліджуваної…
-
250.00 ₴
От издателя: Праця Валерія Шевчука “Муза Роксоланська” – це авторська історія давньої української літератури, створена письменником і перекладачем пам’яток старого письменства сучасною мовою.У книзі першій, що охоплює період ХVI – першої половини XVII ст. і оглядає літературу України у складі Річі Посполитої, простежується процес проникнення на наші терени ренесансових літературних форм, а разом із тим…
-
225.00 ₴
От издателя: Це найповніше зібрання спогадів і роздумів видатного письменника, вченого й громадського діяча — нашого сучасника, людини, якій є що сказати світові.Для широкого читацького загалу.
-
175.00 ₴
От издателя: Цей загальний нарис національної історії свого часу був підготовлений як підручник для вищих шкіл. Висвітлюється передусім політична історія України, багатовікова боротьба її народу за власну державність. Подаються огляди економічного життя, соціальних відносин, розвитку культури, церкви тощо. У наступній статті відтворюється життєвий і творчий шлях дослідниці, ім’я якої довгі роки замовчувалося. Перший том праці…
-
175.00 ₴
От издателя: Збірка нарисів про видатних українок – вчених, освітянок, громадських діячок, письменниць, мисткинь тощо – є продовженням книги “Українки в історії”(Київ,2004,2006), що здобула визнання не лише в Україні, а й за її межами. Чимало біографій наших сучасниць постануть перед читачем уперше.Для широкого читацького загалу.
-
172.00 ₴
Одному з найдавніших київських районів — Печерську — протягом кількох століть випало вести напівмонастирське-напіввійськове життя, що наклало унікальний відбиток на його забудову та побут мешканців.Для широкого читацького загалу.
-
172.00 ₴
Книжка ця про вулицю, що має напрочуд промовисту назву — Костьолна. Коротенька, всього 307 метрів, вона тим часом справжня енциклопедія архітектурних стилів. Належить до особливого «просторового» типу київських вулиць, розташованих на схилах гір. А ще — між Костьольною, кількома сусідніми вулицями і Володимирською гіркою існують цікаві, навіть несподівані зв’язки, про які захопливо розповідає це видання.Для…
-
159.00 ₴
Печерне урочище Церковщину знає навіть мало хто з киян — попри багату на події 900-літню історію цієї визначної пам’ятки. Церковщина зберігає унікальні печери давньоруського Гнилецького монастиря. На відміну від лаврських печер, Гнилецькі не зазнали перетворень у XVII-XIXст. Із Церковщиною пов’язано імена прп. Феодосія Печерського, митрополита Євгенія (Болховітінова), історика М.Максимовича та багатьох інших відомих діячів. Для…
-
159.00 ₴
Кирилівська церква — перлина культури стародавнього Києва. Визначна архітектурна і мистецька пам’ятка ХІІ ст. зберігає чимало таємниць, розкрити які, бодай частково, допомагає залюблений у нашу історію погляд фахівця, що запрошує подивитися на храм і пов’язані з ним події небайдужими очима.Для широкого читацького загалу.
-
159.00 ₴
Мало хто з мешканців «спальних районів», що постали на місці заміських селищ, дач, знає, які архітектурні витвори колись милували око там, де височать сучасні хмарочоси, які видатні люди жили в тій чи тій місцині. Відомий києвознавець Ігор Гирич цього разу поведе читача Куренівкою і Пріоркою, Пуща-Водицею і Деміївкою, Чоколівкою і Шулявкою, Лук’янівкою і Святошином…Для широкого…
-
146.00 ₴
Поділ із цілковитою підставою іменують магдебурзьким серцем Києва, шануючи ознаку нашої традиційної європейськості. Багатий на фактаж і яскраві постаті культурологічний нарис історика І. Гирича — одна з розвідок серії «Твій Київ». Книжку ілюстровано архівними світлинами й сучасними зображеннями пам’яток унікального історичного району столиці. Для широкого загалу читачів, залюблених у Київ.
-
146.00 ₴
Ця книжка є своєрідною лоцією для мандрівця одним з найцікавіших районів старого Києва — університетськими кварталами. Місцевість, де в ХІХ ст. постали споруди Університету святого Володимира, приваблює не лише своїм архітектурно-мистецьким обличчям: вона зберігає безцінну історичну пам’ять. Саме в околицях університету кристалізувалося громадське життя України модерного часу, саме тут формувалася новітня українська інтелектуальна еліта. Про…
-
132.00 ₴
От издателя: У книжці зібрано найповніший на сьогодні корпус перекладів поезій Поля Верлена – одного з найвідоміших французьких символістів – від 90-х років ХІХ ст. до нинішнього часу. Перлини Верленової лірики втілилися у тремтливих рядках П.Грабовського, І.Франка, М.Вороного, Б.Тена, П.Тичини, М.Рильського, М.Лукаша, А.Содомори та інших блискучих перекладачів. Вміщено розвідку про життя і творчість Поля Верлена,…