Теза

Представлено 10 товаров

 • Aesop`s fables / Езопові байки (1223440)

  Aesop`s fables / Езопові байки (1223440)

  106.00 

  Вас цікавлять історії про мудрих та кмітливих людей, а також невігласів та ледарів? Читайте короткі та дотепні байки Езопа, в яких тварини, рослини або й неживі предмети вміють розмовляти і міркують як люди. Читаючи, робіть повчальні висновки. Читанка англійською мовою для учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїв, гімназій. Навчальний посібник розроблено відповідно до…

 • Kidnapped Santa Claus / Викрадений Санта Клаус (370960)

  Kidnapped Santa Claus / Викрадений Санта Клаус (370960)

  84.00 

  Різдвяної ночі може статися неймовірне?— навіть Санта Клауса можуть викрасти. Як тоді діти отримають подарунки? Читай вільно про карколомні пригоди Санта Клауса?— і ти станеш стильним знавцем англійської мови. Для молодшого шкільного віку

 • The little brass ketle / Маленький мідний чайник (939325)

  The little brass ketle / Маленький мідний чайник (939325)

  78.00 

  Ти полюбляєш читати чарівні казки? Тоді маленький мідний чайник, який вміє стрибати та розмовляти, стане твоїм помічником у вивченні англійської мови. Читай із задоволенням про пригоди героїв казки та разом з ними пізнавай навколишній світ. Читанка англійською мовою для учнів 4-5 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїв, гімназій.

 • Книга Peter Pаn (Intermediate)

  Книга Peter Pаn (Intermediate)

  52.00 

  КнигаКоли хочеться неймовірних пригод, лети на чарівний острів. Там є справжні індіанці, русалки, пірати і найсправжнісінькі небезпеки. Читанка англійською мовою для учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл та 8-х класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови. Рівень В1.

 • Книга Rikki-tikki-tavi (Pre-intermediate)

  Книга Rikki-tikki-tavi (Pre-intermediate)

  47.00 

  КнигаНабридло нудьгувати? Тоді мерщій вирушай до екзотичних джунглів! Тут Мауглі кидає виклик Шер-Ханові, а хоробрий Ріккі -Тіккі-Таві самотужки перемагає кобру! Читанка англійською мовою для учнів 7-х класів. Містить оповідання “Ріккі-Тіккі-Таві” і “Брати Мауглі”. Рівень В1.

 • Книга Kidnapped Santa Claus (Beginner)

  Книга Kidnapped Santa Claus (Beginner)

  47.00 

  КнигаРіздвяної ночі може статися неймовірне — навіть Санта Клауса можуть викрасти. Як тоді діти отримають подарунки? Читанка англійською мовою для учнів 3-х класів загальноосвітніх шкіл та 2 — 3-х класів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови.Рівень А1.

 • Книга The Tinderbox (Pre-intermediate)

  Книга The Tinderbox (Pre-intermediate)

  47.00 

  КнигаВи хочете дізнатися як старе кресало, призначене в побуті для висікання іскор прислужило солдату та допомогло йому стати успішним? Читайте казку відомого данського письменника і поета Ганса Християна Андерсена та переконуйтеся, що безвихідних ситуацій не буває! Якщо людина здатна чесно і рішуче рухатися до наміченої мети – то свого доб’ється; саме життя розкидає в сторони…

 • Книга The Little Brass Kettle (Elementary)

  Книга The Little Brass Kettle (Elementary)

  43.00 

  КнигаТи полюбляєш читати чарівні казки? Тоді маленький мідний чайник, який вміє стрибати та розмовляти, стане твоїм помічником у вивченні англійської мови. Читай із задоволенням про пригоди героїв казки та разом з ними пізнавай навколишній світ. Читанка англійською мовою для учнів 4-5 класів.

 • Книга Pot

  Книга Pot, cook (Beginner)

  35.00 

  КнигаЧи тобі коли-небудь доводилось керувати чарівним горщиком? Як з ним упоратись, і що з того виходить, дізнавайся з казки «Вари горщику». Читанка англійською мовою для учнів 3-х класів загальноосвітніх шкіл та 2 — 3-хкласів шкіл із поглибленим вивченням англійської мови.Рівень А1.

 • Книга Jeremy Fisher (Starter)

  Книга Jeremy Fisher (Starter)

  33.00 

  КнигаХто такий Джеремі Фішер? Що сталося з хорошими і поганими кроликами? Як порозумілися ляльки й миші? Вільно читай казкові пригоди — і ти станеш стильним знавцем англійської мови. Читанка містить казки Беатрікс Поттер «Сердитий поганий кролик», «Казка про двох поганих мишей», «Джеремі Фішер». Для молодшого шкільного віку.