Чумак Н. П./Французька мова, (5-й рік навч.) 9 кл. Підручник (НОВА ПРОГРАМА) ISBN 978-617-656-679-3

200.00 

Лучшие условия покупки!

  • Флажок Удовольствие гарантировано
  • Флажок Беспроблемный возврат
  • Флажок Безопасные платежи
ГАРАНТИРОВАНО БЕЗОПАСНОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
  • Карта VISA
  • MasterCard
  • Apple Pay
Артикул: c2fb0c16ecec Категория:

Підручник «Французька мова. 9 клас (5-й рік навчання)» є логічним продовженням серії підручників з французької мови, який ґрунтується на компетентнісному, комунікативному, діяльнісному, особистісно-орієнтованому, культурологічному підходах та відповідає новітнім вимогам викладання французької мови.
Підручник є фундаментальним з урахування інноваційних підходів відповідно до сучасних тенденцій розвитку шкільної освіти, вимог навчальних програм та міжнародних освітніх вимог щодо володіння французькою мовою учнів середньої школи та з урахуванням останніх досягнень педагогічної, психологічної, методичної наук. Крім того, він є засобом формування в учнів готовності до іншомовної комунікативної, міжкультурної взаємодії у визначених навчальною програмою сферах, темах і ситуаціях, забезпечує дотримання прийнятих норм комунікативної поведінки відповідно до особливостей соціального оточення.
До кожного уроку підручника включено ілюстрації, таблиці, схеми, що супроводжують та роз’яснюють викладений матеріал. Вправи, завдання, засоби та прийоми, які пропонуються в підручнику, забезпечують поточну та цільову мотивацію навчання. Наприкінці кожного розділу пропонується навчальний проект, який виконується на засадах проектної методики, що забезпечує диференціацію та індивідуалізацію навчання.

Brand