Понад дахами. Київ: місто і час

500.00 

Лучшие условия покупки!

  • Флажок Удовольствие гарантировано
  • Флажок Беспроблемный возврат
  • Флажок Безопасные платежи
ГАРАНТИРОВАНО БЕЗОПАСНОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
  • Карта VISA
  • MasterCard
  • Apple Pay
Артикул: 49277715ba17 Категория:

Ця книжка mdash; про Київ. Про міське середовище, що сформоване архітектурними спорудами, про архітектурні стилі, що відображають певні історичні періоди, про те, що оточує нас повсякденно й на що ми майже не звертаємо уваги.
Вулиці, будинки, подвір я, архітектурні деталі hellip; Це mdash; погляд на місто, так би мовити, зсередини, з точки зору звичайного його мешканця, а не туриста, приїжджого, які здебільшого цікавляться виключно архітектурними пам ятками.
Це mdash; фоторозповідь про ті великі зміни, завдяки яким сторіччя так різ- няться між собою, а земля змінилася до невпізнанності (Ш.-Л. Монтеск є). Це mdash; мандрівка у часі (чи, якщо бажаєте, mdash; у машині часу ), адже кожний з розділів цієї книжки це mdash; зовсім інша історія , інша історична доба, чергове перевтілення старого міста.
Для тих, хто цікавиться мистецтвом, історією, архітектурою, фотографією.
Олександр Ранчуков (1943) mdash; українский фотограф, автор та ілюстратор низки видань. Зокрема: Киев, 70-е mdash; 80-е (2010), Приближение к фотографии (2010), Такі часи (2008), Киев Михаила Булгакова (1990), Літопис руський (1989) та іншi.
Також Олександр Ранчуков приділяв багато уваги виставковій діяльності: здійснив кілька авторских проектів ( Круїз , У всесвіті міста , Разрешающая способность тощо), неодноразово приймав участь у різних фотовиставках, фотофестивалях, у тому числі — за кордоном (Франція, Німеччина, США, Польша, Литва). Живе і працює у Києві.