Ранок Геометрія. 11 клас. Академічний рівень: Комплексний зошит для контролю знань — Роганін О.М. (9786175402634)

20.00 

Лучшие условия покупки!

  • Флажок Удовольствие гарантировано
  • Флажок Беспроблемный возврат
  • Флажок Безопасные платежи
ГАРАНТИРОВАНО БЕЗОПАСНОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
  • Visa Card
  • MasterCard
  • Apple Pay
Артикул: 3c6c627d5c0e Категория:

Посібник складений відповідно до чинної програми з геометрії для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (академічний рівень) і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів.
Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи.
У першій частині за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних робіт: картка контролю теоретичних знань (КТЗ) — перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу; графічний тренінг (ГТ) — контролюється володіння графічними вміннями; самостійна робота (СР) — відстежується рівень засвоєння частини
теми, що вивчається. Кожну роботу подано у двох варіантах.
Друга частина містить контрольні роботи (КР), які допоможуть перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою. Усі роботи наведено у чотирьох варіантах і подано у форматі, який дозволяє учням готуватися до ДПА та ЗНО.
У посібнику додатково наведено матеріали за темою «Координати, геометричні перетворення та вектори у просторі», призначені для виконання учнями лише тих класів, у яких ця тема не вивчалася в 10 класі.
Зміст посібника дозволяє використовувати видання в комплекті з будь-яким чинним підручником, призначеним для організації навчання на академічному рівні.
Призначено для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів математики.